Drogi rodzicu,

nie udało Ci się dołączyc do naszych zabaw

w Tygodniu Otwartym?

Nic nie szkodzi!

Kolejna okazja już wkrótce.

Zapraszmy także na niezobowiazujące, indywidualne spotkanie.

Chętnie opowiemy o naszym przedszkolu i razem zwiedzimy naszą placówkę.

Zapisy i informacje

Uważamy, że

każde dziecko jest wyjątkowe

staramy się pomóc odkryć jego talenty i pasje.

Robimy to w ramach prowadzonych zajęć, w naturalnym dla dzieci środowisku.

Korzystamy z doświadczeń Fundacji Kultura i Nauka,

która prowadzi placówki oświatowe od 1990 roku - jesteśmy związani z obszarem Warszawa - Wesoła - Wawer - Marysin Wawerski, ale dzieci przyjeżdżają do nas z całej Warszawy. Nasi absolwenci mogą kontynuować naukę w szkole podstawowej i muzycznej oraz liceum ogólnokształcącym.

Przyjmujemy dzieci od 1,5 roku życia w oddziale żłobkowym, przedszkolaki, prowadzimy również zerówkę (roczne przygotowanie przedszkolne).

Zapraszamy do odwiedzenia nas - przedszkole sąsiaduje z parkiem leśnym, ma duży ogród z sadzawką, w której mieszka żółw Janek i złote rybki, dzieci opiekują się zielnikiem, zadaszony taras pozwala na zabawę nawet w czasie deszczu, a dwa wysypane piaskiem rzecznym place zabaw z hamakami i dodatkowymi atrakcjami powodują, że dzieci lubią bawić się na świeżym powietrzu.

Realizujemy autorskie programy dydaktyczne dla wszystkich grup wiekowych:

rytmiczno - muzyczne, wokalne, ,plastyczne i językowe.

• Nauka języka  angielskiego odbywa się codziennie.

• Maksimum zajęć na świeżym powietrzu - we własnym ogrodzie z placem zabaw lub parku leśnym ze ścieżką zdrowia

• Kameralne grupy, duże sale, olbrzymi salon do zajęć sportowych, występów , spotkań.

• Opieka specjalistów – współpraca z neurologopedą,  fizjoterapeutą i w razie potrzeby psychologiem.

• Bogata oferta żywieniowa – możliwość wyboru diet: wetariańska, bezglutenowa/bezmleczna, mięsna, mieszana

Dzisiaj na tablicy

spotkanie autorskie