Pasmo sportowych sukcesów uczniów Autorskiej

Podczas chłodnych, listopadowych dni odbywały się gorące rozgrywki LVII WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY w badmintonie. Uczniowie Autorskiej nie mieli sobie równych, w wyniku fantastycznych pojedynków zdobyli najwyższe miejsca na podium.

Ogromne brawa dla Kacpra i Maksa z klasy 6, którzy uzyskali tytuł Mistrzów Warszawy w badmintonie. To niesamowite osiągnięcie zdobyli pokonując wszystkie dzielnice stolicy w kategorii chłopcy-dzieci.

Gratulacje również dla Marcela i Ignacego z klasy 8, którzy zdobyli tytuł Mistrzów Warszawy w badmintonie (kategoria chłopcy - młodzież) również podczas LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży!  Triumfowali nad rywalami z każdej dzielnicy stolicy!

Są to niesamowite osiągnięcie i jesteśmy z Was bardzo dumni!

25 listopada Mistrzowie Warszawy (w kategorii chłopcy-dzieci)  Kacper i Maks z klasy 6  reprezentowali Warszawę na Mazowieckich Igrzyskach Dzieci w Ostrołęce.

Nie ma słów, aby opisać naszą dumę z Maksymiliana i Kacpra, którzy w sobotę zdobyli Wicemistrzostwo Mazowsza w badmintonie chłopców!!!

Ich poświęcenie, determinacja i wysiłek są godne podziwu.

To nie tylko sportowe osiągnięcie, ale także dowód na to, że ciężka praca przynosi sukces.

Gratulacje!!!