"WIECZÓR CUDÓW" w Autorskiej

Wtorkowy  magiczny Wieczór Cudów, który odbył się w naszej szkole był czasem ofiarowanym na rzecz dzieci z Fundacji „ Nasze Dzieci” funkcjonującej przy Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki ofiarności, hojności i zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli zebraliśmy środki pieniężne, które zostaną przekazane dzieciom potrzebującym pomocy z oddziału onkologicznego.
Uczniowie z pomocą Rodziców, z wielką hojnością podzielili się pięknymi ozdobami świątecznymi, które można było nabyć na jarmarku. Przygotowali pyszne ciasta i desery, które podczas ciepłych rozmów mogliśmy spożyć w kawiarence.
W tym magicznym czasie nie zabrakło też plecenia tradycyjnych już wianków. Niesamowitym przeżyciem obdarowali Nas też najmłodsi uczniowie, których występ jasełkowy zaskoczył, rozbawił, wystraszył diabelskimi pazurami, a jednocześnie uradował nasze serce. Powstało też wiele ozdób świątecznych i pamiątkowych zdjęć, które będą naszym wspomnieniem, jakże szlachetnych chwil, które są za nami, ale też są w Nas i budują Nas.
Jeszcze raz Dziękujemy Wszystkim za dobre serce, za gesty miłości i wspólnie spędzony czas, który nas jednoczy!
Cuda, cuda, cuda…