Projekt semestralny "Time Travelers - Discovering the Past" w klasie 4a

W ciągu ostatnich miesięcy nasi uczniowie wyruszyli w podróż w czasie, aby odkryć tajemnice przeszłości. W ramach projektu, mali podróżnicy podjęli się szeregu ekscytujących zadań:
Krok 1: Wybrali jeden znany obiekt, zabytek lub odkrycie archeologiczne.
Krok 2: Zbierali informacje. Korzystając z książek, Internetu i innych źródeł, zgłębiali tajniki wybranego obiektu, zapisując ciekawostki po angielsku.
 Krok 3: Przygotowali prezentacje! Dzielili się z klasą odkryciami, opowiadając historię, znaczenie kulturowe i najbardziej fascynujące fakty związane z wybranym obiektem archeologicznym.
 Krok 4: Stworzyli własny Dziennik Podróży w Czasie! Wypełnili go opowiadaniami, rysunkami, mapami i notatkami po angielsku.
Krok 5: Przygotowali się na wystawę makiet! Stworzyli piękne makiety swojego obiektu i zaprezentowali je przed kolegami i koleżankami.
Brawo!!!