Photon uczy i bawi

Photon to polski robot edukacyjny, którego zadaniem jest wprowadzenie dzieci w świat technologii, rozwijanie ich kreatywności i zdolności logicznego myślenia oraz nauczanie podstaw programowania. Podczas lekcji informatyki testujemy robota oraz przygotowanych do pracy z nim aplikacji.

Producent przygotował różne graficzne języki programowania, za pomocą których możemy programować Photona na różne sposoby. Języki różnią się wyglądem interfejsu, skomplikowaniem instrukcji oraz możliwościami.

Dzięki nim robota można wykorzystać do pracy z uczniami wszystkich klas szkoły podstawowej. Wystarczy po prostu wybrać odpowiedni język programowania dla grupy wiekowej, z którą pracujemy. Podczas pracy z Photonem dobrze się bawimy i bez wątpienia uczymy!