Nauka języków obcych

Intensywna nauka języka angielskiego w naszym przedszkolu jest realizowana poprzez codzienne zajęcia z lektorem dla wszystkich grup wiekowych.

Ma ona na celu zapewnienie dzieciom jak najlepszego startu w nauce tego ważnego języka. Wiemy, że dzieci w wieku przedszkolnym są szczególnie podatne na przyswajanie nowych umiejętności językowych, dlatego stawiamy na dynamiczne i interaktywne zajęcia, które angażują wszystkie zmysły.

Nasza wykwalifikowana lektorka językowa posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci w różnym wieku. Stosuje różnorodne metody dydaktyczne, takie jak śpiewanie piosenek, zabawy słowne, czy oglądanie krótkich prezentacji/filmów w języku angielskim. Uczy dzieci podstawowych słów, zwrotów i gramatyki, przykładając dużą wagę do wymowy i rozumienia ze słuchu.

Nie tylko intensywna nauka angielskiego w naszym przedszkolu daje dzieciom dużą przewagę edukacyjną, ale także rozwija ich umiejętności poznawcze, społeczne i emocjonalne. Dzieci uczą się współpracy, komunikacji i wzmacniania pewności siebie poprzez aktywne uczestnictwo w różnych zadaniach językowych.

Dostrzegamy, jak ważne jest dla dzieci, aby posiadały solidne podstawy w języku angielskim już od najmłodszych lat.

Dlatego zajęcia w naszym przedszkolu są dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania dzieci, umożliwiając im stopniowe budowanie umiejętności językowych.

"Science and Art" NOWY PROJEKT REALIZOWANY W RAMACH CZESNEGO

Aby w większym zakresie przygotować dzieci do posługiwania sie językiem angielskim w praktycznych sytuacjach,

raz w tygodniu w ramach zajeć językowych realizujemy warsztaty pt.:" Science and Art".

Na warsztatach prowadzonych przez lektorkę języka angielskiego w sposób dopasowany do potrzeb oraz możliwości naszych przedszkolaków, omawiane są w języku angielskim zagadnienia ze świata przyrody, techniki, nauki, zdrowia, odkryć, matematyki, sztuki czy plastyki...

Załozeniem takich działań jest równoczesne utrwalanie słownictwa języka angielskiego, wspieranie umiejętności językowych dzieci w sytuacjach życiowych oraz poszerzanie wiedzy z różnych dziedzin.

Zapraszamy dzieci do naszego przedszkola, gdzie nauka języka angielskiego jest nie tylko skuteczna, ale także przyjemna i pełna radości!