Zapraszamy do naszego przedszkola!

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania swoich umiejętności, zdobywania nowej wiedzy i przede wszystkim, spędzania czasu w radosnej atmosferze?

To świetnie, bo właśnie w takim miejscu jesteśmy!

Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim przestrzeń do zabawy, odkrywania i rozwijania pasji. Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna opiera swa pracę o programy edukacyjne, które umożliwiają dzieciom rozwijanie umiejętności poznawczych, społecznych i emocjonalnych, a jednocześnie dają im swobodę w wyrażaniu siebie i odkrywaniu świata.

Nasze przedszkole jest przemyślane, bezpieczne i przyjazne dla dzieci. Dbamy o różnorodność metod nauczania, wzbogacając zajęcia edukacyjne o elementy zabawowe, rekreacyjne oraz artystyczne. U nas każde dziecko może liczyć na indywidualne podejście, rozwijające jego talenty i zainteresowania.

Oferujemy dzieciom bogatą ofertę zajęć, takich jak język angielski, muzyka, plastyka, zajęcia sportowe i inne. Gwarantujemy codzienne spacery, wyjścia do pięknego lasu i korzystanie ze ścieżki zdrowia na świeżym powietrzu. Wszystko po to, by stworzyć kompletne i wszechstronne przygotowanie do nauki w szkole.

Nasze przedszkole wyróżnia także indywidualny, dopasowany do potrzeb każdego dziecka proces adaptacyjny traktowany jako okres budowania bliskich  relacji z nauczycielami i rówieśnikami. Dlatego, dzięki prowadzonym przez nas zajęciom, nasze przedszkolaki świetnie się czują w grupie, uczą współpracy oraz zdobywają cenne umiejętności społeczne.

Wierzymy, że każde dziecko ma ogromny potencjał, który trzeba odnaleźć i rozwijać. Nasze przedszkole jest miejscem, w którym to się dzieje. Jeżeli marzysz o najlepszej przyszłości dla swojego dziecka, to jesteśmy na to gotowi!

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym przedszkolem i zapisania swojego dziecka na niezapomnianą przygodę edukacyjną. Skontaktuj się z nami już dziś i umów na spotkanie, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i poznać naszą przestrzeń.

DAJ SWOJEMU DZIECKU NAJLEPSZY START W ŻYCIE !

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA!

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności miejsc, z przyjemnością opowiemy o szczegółach funkcjonowania  naszego przedszkola.

Kontakt: strusiego@autorska.edu.pl

Informacje i zapisy: 575 414 096