Nasz zespół

Zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola i poznania nas!

Oto kilka powodów, dla których warto nas odwiedzić:

Przedszkole Struś Ego z oddziałem żłobkowym to cudowne miejsce, wypełnione śmiechem i wesołą zabawą, gdzie dzieci czują się jak w domu – są kochane, akceptowane i rozumiane.

U nas nauka to śpiew, taniec, ekspresja plastyczna, ruch, sport i obserwacje przyrodnicze.

Wszystko co nas inspiruje, ciekawi, intryguje – jest punktem wyjścia do poznawania otaczającego świata.

Cały nasz zespól dba, by codzienna praca z dziećmi była pełna pomysłowości i życzliwości, co buduje wyjątkową atmosferę opartą na relacjach, szacunku i zaufaniu.

U naszej kadry poszukujemy wrażliwości na dziecko i jego potrzeby, bliskiej współpracy z rodzicami, tworzenia społeczności pełnej ciepłej atmosfery, przyjaźni i inspiracji.

Dlatego nasz zespół tworzą odpowiednio wykształcone nauczycielki, z sercami, które pomieszczą wszystkie dziecięce emocje.

Są blisko swoich podopiecznych, znają ich radości i smutki, potrafią zachęcić, rozbudzić ciekawość, prowadzą inspirujące zajęcia dydaktyczne, pełne zadań i odkrywczych zabaw.

Dbają o swoje doskonałe przygotowanie merytoryczne i metodyczne, poszukują nowoczesnych rozwiązań i innowacji. Dzięki wysokim kwalifikacjom pracują w oparciu o sprawdzone metody, a także nowoczesną wiedzę w zakresie nauczania i uczenia się. Ich energia i chęć do pracy płynie z pasji, dlatego nieustanie doskonalą swoje umiejętności.

Nasze przedszkole to gwarancja nauczania i wychowania na najwyższym poziomie,

dzięki bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu Fundacji Kultury i Nauki, której jesteśmy częścią.

Zapewniamy naszym przedszkolakom dobry start,

wyposażamy nie tylko w umiejętności ale i kompetencje, które są fundamentem sukcesu w szkole.

Zależy nam, aby nasi „absolwenci” opuszczali nasz przedszkolny ciepły zakątek z chęcią do poznawania nowego, pełni pozytywnej energii i wiary we własne możliwości.