Koncerty i projekty

• W przedszkolu Struś Ego  odbywają się cyklicznie koncerty muzyczne. Różnorodną muzykę wykonują nasi pedagodzy muzyczni i pedagodzy ze Społecznej Szkoły Muzycznej im. W. Kilara w Wesołej oraz zaproszeni artyści muzycy. Już od najmłodszych lat nasze dzieci uczestniczą w wydarzeniach  kulturalnych i poznają muzykę - klasyczną, współczesną, rozrywkową i ludową. Słuchają twórczości kompozytorów polskich ze szczególnym uwzględnieniem współczesnych twórców, poznają brzmienia różnych instrumentów i głosu ludzkiego oraz próbują rozpoznawać style muzyczne.

W Przedszkolu w ciągu roku mamy kilka projektów edukacyjnych i artystycznych  – prowadzonych przez naszych nauczycieli przedszkolnych, artystycznych i nauczycieli z naszej szkoły podstawowej i muzycznej.